Labdarība

LBC īsteno vienotu izpratni un redzējumu par teoloģisko izglītību.

Ko tas nozīmē praktiski?
Mēs uzskatām, ka teoloģiskā izglītībai vajadzētu runāt mūsu apmācāmo prātu un sirdi. No vienas puses, mēs esam ieinteresēti sniegt teorētisko zināšanu paplašināšanu par dažādām disciplīnām, kas ļaus tiem kļūt par efektīvākiem kristiešiem savā darba vietā. Šīs zināšanas palīdzēs viņiem uzdot nepieciešamos jautājumus par viņu ticību un palīdzēs viņiem domāt aploģētiski, bībliski un praktiski. No otras puses, mēs saprotam, ka zināšanas vien nemaina cilvēku un ka jebkurām zināšanām ir nepieciešams pielietojums reālajā pasaulē. Vēl vairāk, informācijai ir jāiet roku rokā ar rakstura attīstību.

Daļa no šīs mūsu studiju daļas un pārliecības, ka Baznīca būtu iesaistīti ar reālo pasauli un tās vajadzībām, praktiskās ievirzes ir iesaistīšanās dažādos labdarības projektos. LBC kopiena ir saskārusies ar dažādām mūsu sabiedrības vajadzībām Latvijā, un mēs saprotam to kā pienākumu atsaukties, lai parādītu Kristus mīlestību un līdzjūtību Latvijas iedzīvotājiem.

Pēdējo gadu laikā mēs varējām piesaistīt nepieciešamos līdzekļus, lai iegādātos dažādas iekārtas invalīdiem, bērnu namiem un krīzes centriem, kā arī Bērnu slimnīcai, pusaudžu cietumam un bērnu vasaras nometnei. Tas ir mūsu prieks un privilēģija palīdzēt jebkurā -  mazā vai lielā - veidā tiem, kam ir vajadzība. Mēs vienmēr paturam mūsu acis un sirdis atvērtas un izvērtējošas, kur mēs varam radīt pārmaiņas. Ja jūs vēlaties būt daļa šajā brīnišķīgajā mīlestības darbā, pievienojies mums! Sazinieties un iesaistieties!