Aicinājums uz jauno mācību gadu!

Augošas draudzes ir
  • augošu kristiešu veidotas,
  • apmācītu līderu vadītas,
  • Dieva Vārdā balstītas,
  • pasaulei liecību nesošas.

Ja Tu vēlies saņemt Dieva Vārdā balstītas zināšanas, attīstīt savas kalpošanas prasmes un kļūt par vēl noderīgāku instrumentu Dievam Viņa darbā savā draudzē, tad aicinām, izaicinām un iedrošinām sākt mācības Latvijas Bībeles Centrā.

Šī gada septembrī mācības sāksies sertifikāta programmā “Teoloģija un kalpošana”. Jaunais mācību gads būs īpašs ar to, ka mācības notiks jaunajās LBC telpās – atjaunotajā Viljama Fetlera ēkā! Šī mācību gada atklāšana būs piektdien, 8.septembrī plkst. 18:00, Rīgā, Lāčplēša ielā 117 (blakus Pestīšanas Tempļa dievnamam).

Mācības Latvijas Bībeles Centrā notiek vienu nedēļu mēnesī no ceturtdienas līdz sestdienai (darba dienu vakaros no plkst. 18:00 – 21:00, sestdien – visu dienu). Ir iespēja mācīties arī tālmācībā individuāli, vai pievienojoties kādai no esošām studiju grupām vai izveidojot savu (2 un vairāk cilvēku). Vairāk par tālmācību un studiju grupām var uzzināt, sazinoties ar LBC tālmācības nodaļu (talmaciba@bible.lv vai mob.tel. 28227684).

Visām lekcijām tiek nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodās. Pasniedzēji ir kvalificēti savas jomas pazinēji no dažādām valstīm, tostarp Lielbritānijas, ASV, Austrālijas un Latvijas.
 
Latvijas Bībeles Centrā mācās cilvēki ar dažādu dzīves gājumu, pieredzi un arodu. Tie ir skolotāji, pasniedzēji, kapelāni, mācītāji, svētdienskolas skolotāji, juristi, arhitekti un citi kristieši, kas vēlas padziļināt savas zināšanas un izpratni Bībeles patiesībās.
 
Norvēģijas Teoloģijas un Vadības skola sadarbībā ar Latvijas Bībeles Centru piedāvā arī bakalaura programmu “Teoloģijā un Vadībā”. Bakalaura grāds ir akreditēts. Mācības bakalaura programmā notiek angļu valodā tālmācības formātā.
 
LBC ir viena no lielākajām starpkonfesionālajām neformālās izglītības iestādēm Latvijā ar 25 gadu darbības pieredzi. Tā mērķis ir apmācīt draudžu vadītājus un locekļus kalpošanai, praktiski pielietojot Dieva Vārdu un mācot kalpošanas prasmes. LBC ir lielāko Latvijas konfesiju atzīta mācību iestāde.

Vairāk informācijas:
E-pasts: lbc@bible.lv
Mājas lapa: www.bible.lv
Tālr. +371 27014222