Akadēmiskais gads, kas ieies LBC vēsturē!

Jaunā akadēmiskā gada sākums
Tas bija kaut kas neaptverams – sākt šo jauno 2017./18. akadēmisko gadu atjaunotajā Viljama Fetlera ēkā Lāčplēša ielā 117. Tas bija neticams brīdis – reāli atrasties šīs ēkas sienās un pateikt sev: "Tas nav sapnis ... tas patiesībā notiek šajā brīdī...!"
 
LBC direktora, Dr Vitālija Petrenko, svētruna bija par to, cik svarīga ir vīzija mūsu dzīvei. Vitālijs sniedza dažus piemērus, kam LBC un viņš personīgi gāja cauri Viljama Fetlera ēkas renovācijas procesā. "Bez redzējuma cilvēki pazūd" - ​​bija izaicinājuma pamudinājums katram studentam, ko nopietni pārdomāt savā personīgajā ceļā kopā ar Dievu.
 
Mēs esam priecīgi paziņot, ka LBC ģimenei šajā mācību gadā pievienojās jauna 19 studentu grupa. Mēs pateicamies Tam Kungam par šo brīnišķīgo grupu!
 
Viljama Fetlera ēkas iesvētīšana
Tiem no jums, kuri 2017. gada 30. septembrī nevarēja pievienoties mums jaunās ēkas iesvētīšanā, mēs vēlamies darīt zināmu, ka tas bija lielisks notikums!
 
Mums bija viesi no 9 valstīm – no Eiropas, ASV un pat Austrālijas, un tas patiešām bija notikums, ko atcerēties. Tas reizē bija emocionāls, aizraujošs un neaizmirstams. Tas bija ceļojuma noslēgums un redzējuma piepildījums, ko Tas Kungs mums deva 2011. gadā.
 
Mēs arī svinējām LBC 25 gadu jubileju! Mēs pateicamies Tam Kungam par Viņa labestību un uzticību, ko Viņš parādīja caur daudziem Viņa bērniem, kuri ir nesuši mūs uz lūgšanu un dāsnas ziedošanas rokām šajos izaicinājuma gados. Mēs patiesi varam teikt, ka "līdz šejienei Tas Kungs mums ir palīdzējis", un mēs pienesam Viņam godu – Viņa spēkam, uzticībai un mīlestībai, ejot cauri šim laikam!
 
Soli Deo Gloria!!!!