Nāc mācīties Latvijas Bībeles Centrā

Augošas draudzes ir
•    augošu kristiešu veidotas,
•    apmācītu līderu vadītas,
•    Dieva Vārdā balstītas,
•    pasaulei liecību nesošas

Ja Tu vēlies saņemt Dieva Vārdā balstītas zināšanas, attīstīt savas kalpošanas prasmes un kļūt par vēl noderīgāku instrumentu Dievam Viņa darbā savā draudzē, tad aicinām, izaicinām un iedrošinām sākt mācības pie mums - Latvijas Bībeles Centrā.
 
Šī gada septembrī mācības sāksies sertifikāta programmā “Teoloģija un kalpošana”. Mācību gada atklāšana būs piektdien, 7.septembrī plkst. 18:00, Rīgā, Krāslavas ielā 27 - Pestīšanas Tempļa dievnama pagalmā (netālu no Abrenes ielas autobusu galapunkta).
 
Mācības pie mums notiek vienu reizi mēnesī - vienu sestdienu (visu dienu) un divus darba dienu vakarus (no plkst. 18:00 – 21:00). Ir iespēja mācīties arī tālmācībā individuāli vai studiju grupās, pievienojoties kādai no esošajām grupām vai izveidojot jaunu (2 un vairāk cilvēku). Vairāk par tālmācību un studiju grupām var uzzināt, sazinoties ar LBC tālmācības nodaļu (talmaciba@bible.lv vai mob.tel. 28227684)

Visām lekcijām tiek nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodās. Pasniedzēji ir kvalificēti savas jomas pazinēji no dažādām valstīm, tostarp Lielbritānijas, ASV, Austrālijas un Latvijas.
 
Pie mums mācās cilvēki ar dažādu dzīves gājumu, pieredzi un arodu - skolotāji, uzņēmēji, juristi, arhitekti, sludinātāji un citi kristieši, kuri vēlas padziļināt savas zināšanas un izpratni Bībeles patiesībās.
 
Norvēģijas Teoloģijas un Vadības skola sadarbībā ar mums piedāvā arī bakalaura programmu “Teoloģija un Vadība”. Bakalaura grāds ir akreditēts. Mācības bakalaura programmā notiek angļu valodā tālmācības formātā.
 
Mēs esam viena no lielākajām starpkonfesionālajām neformālās izglītības iestādēm Latvijā ar 25 gadu darbības pieredzi. Mūsu mērķis ir apmācīt draudžu vadītājus un locekļus kalpošanai, praktiski pielietojot Dieva Vārdu un mācot kalpošanas prasmes. Mēs esam lielāko Latvijas konfesiju atzīta mācību iestāde.
 
Vairāk informācijas:
E-pasts: lbc@bible.lv
Mājas lapa: www.bible.lv
Tālr. +371 27014222