Sertifikāts / diploms

Mūsu programmā nodarbības notiek vakaros. Apmācāmie apmeklē LBC vienu vai divas nedēļas mēnesī, katrs kurss ir 15 stundas garš. Tas nozīmē, ka, lai iegūtu sertifikātu, ir nepieciešami viens vai divi mācību gadi, bet diploma iegūšanai vajadzīgi vēl divi gadi.


Sertifikāts

Tā ir pamata bibliska izglītība tādās jomās kā Bībele, doktrīnas un kalpošana. To veido pārskata tipa kursi, obligātie projekti un praktiska kristīga kalpošana.

Diploms

Šeit uzsvars tiek likts uz divām galvenajām kalpošanas jomām – Teoloģija un vadība, un Kristīgā izglītība, kā arī prasību rakstīt diplomdarbu (projektu/tēzi) un veikt praktisku kristīgu kalpošanu.
Atsauksmes:

Andris Kravalis

„Dieva Vārds - Bībele ir ne tikai teoloģijas dvēsele, bet katra kristieša dzīves pamats, rīcības mēraukla un cerības piepildījums. Latvijas Bībeles Centrs ir sevi pierādījis kā kompetenta, ekumēniski atvērta un pastorāli praktiska mācību iestāde. Starptautiska sadarbība ar labākajiem pasniedzējiem, cieša saistība ar draudžu dzīvi un kristīgajām aktivitātēm Latvijā un pasaulē dāvā iespēju katram studentam iepazīt un padziļināt izpratni par Dievišķo Atklāsmi. Nāc un pārliecinies!”

Andris Kravalis
Romas katoļu baznīcas priesteris

Visas atsauksmes